הצהרת נגישות

אנחנו, דאבל פור יו, מצהירים על ידי זאת על נגישות האתר והמשרד שלנו עפ"י דרישות החוק הישראלי לנגישות לאנשים עם מוגבלויות.

אנו מתחייבים לתת שירות מותאם לצרכים הספציפיים של אנשים עם מוגבלויות ולספק גישה נוחה וקלה למידע, לתכנים ולשירותים שמוצעים במסגרת האתר והמשרד שלנו.ניהול הנגישות:עיצוב האתר והמשרד שלנו מבוסס על עקרונות תכנון נגישות והוא מותאם לצרכים של אנשים עם מוגבלויות.

אנו משתמשים בתוסף מיוחד לנגישות באתר שלנו, המאפשר למשתמשים עם מוגבלויות להתמודד בקלות עם התוכן והתכנים המוצגים.התוסף מאפשר פונקציות נוספות כמו שינוי גודל הגופן, שינוי צבעי הרקע והתכונות הוויזואליות, וניווט נוסף עם מקלדת ממוחשבת.אנו מבצעים תהליכי ניקוי קבועים על מנת לוודא נגישות מתמידה ומשפרת של התוסף ושל האתר בכלל.

תכני האתר והמשרד:

אנו מבצעים כל המאמצים הנדרשים כדי לוודא שהתוכן המוצג באתר ובמשרד שלנו נגיש לקוראים עם מוגבלויות, גם בהקשר של התוסף המיוחד לנגישות.התוכן בתוסף המיוחד לנגישות מאוחסן בצורה ברורה וזמינה, ומתאים לכישורי קריאה שונים.תמונות ומסמכים שמופיעים באתר ובמשרד מועברים עם תיאורים אודות תוכנם ותכליתם גם בתוסף המיוחד לנגישות.שירות לקוחות:אנו פועלים עם צוות שירות לקוחות המאמץ ומתחייב לספק שירות אדיב, קל לגישה ומותאם לצרכי אנשים עם מוגבלויות.

אנו מספקים אפשרויות תקשורת נוספות כמו דואר אלקטרוני, טלפון וטקסט לחרישה כדי לאפשר לכל אדם ליצור קשר בצורה שנוחה לו.נחזיק את ההצהרה הזו מעודכנת ונעביר את כל המידע והשירותים המקושרים לנגישות בצורה הטובה ביותר.

אנו מעריכים את פידבק המשתמשים ומשתדלים לשפר את חווית הניווט והשימוש שלכל המבקרים באתר ובמשרד שלנו.ניתן ליצור קשר איתנו לכל פנייה, בכל נושא הקשור לנגישות ולתוסף המיוחד לנגישות, באמצעות הפרטים המפורסמים באתר ובמשרד שלנו.

לכל הערה\שאלה בנושאי נגישות ניתן לפנות ל 054-4751005 או במייל dor@double4you.co.il.